Florame Argāna eļļa 50ml

13.95

Brand:

  • Florame

Florame Argāna eļļa ir šūnu struktūru atjaunojoša, perfekta sausai un nobriedušai ādai, sausu, lūztošu matu, trauslu nagu spēcināšanai.

Florame Argāna eļļa ir šūnu struktūru atjaunojoša, perfekta sausai un nobriedušai ādai, sausu, lūztošu matu, trauslu nagu spēcināšanai.

Pirmā spieduma, auksti spiesta eļļa no bioloģiski audzētu argānkoku augļu kodoliem.

Ļoti plūstoša, bagāta ar ādu atjaunojošām neaizstājamajām taukskābēm (īpaša ar to, ka satur gan linolēnskābi, gan oleīnskābi) un E vitamīnu (antioksidants), tādā veidā kavē ādas novecošanos. Atjauno sausas un nobriedušas ādas elastību un tvirtumu. 

Veicina ādas atjaunošanos, arī pēc bojājumiem/apdegumiem. Stiprina sausus, lūztošus un nespodrus matus, atgriežot tiem spīdumu. Stiprina lūztošus nagus.

Kā lietot?

Kā masāžas eļļu, mitrinošu, barojošu un atjaunojošu ādas, matu un nagu kopšanas līdzekli,

Kā bāzes eļļu ēterisko eļļu atšķaidīšanai vai masku pagatavošanai.

Vienu pašu, sajauktu ar kādu citu Florame augu eļļu, vai sajauktu ar Florame ēteriskajām eļļām, uzklājiet attīrītai sejas vai ķermeņa ādai, iemasējiet, līdz iesūcas ādā.

Kā matu masku – uzklājiet matiem vai matu galiem, ļaujiet 30 min. iedarboties, tad izmazgājiet.

Sastāvs: 

Argania spinosa kerne oil (bio)

Visas Florame augu eļļas ir augstākās kvalitātes, izsmalcinātas pirmā spieduma eļļas, auksti spiestas, no bioloģiski audzētu augu izejvielām – tās ir 100% organiskas un extra virgin. Tādēļ tās ir sevišķi bagātas ar barojošām un atjaunojošām taukskābēm, vitamīniem, antioksidantiem un citām augstvērtīgām aktīvajām vielām.

Florame eļļām nav pievienotas nekādas citas piedevas. Lai sargātu eļļas no oksidēšanās, tās iepildītas tumšās pudelītēs, kuras ērtākai lietošanai apgādātas ar pumpīti. Augu eļļas mīkstina, mitrina un aizsargā ādu, matus un nagus, un tām piemīt arī kopjošas, remdējošas un atjaunojošas īpašības.

Visus Florame produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Florame

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Florame Argāna eļļa 50ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *