Ette Tete Modificējamais trijstūris Mopitri ar rampu

225.00 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Ette Tete

Ette Tete Modificējamais trijstūris Mopitri ar rampu ir unikāls spēļu laukums bērnam. Palīdzēs attīstīt veiklību un kustību prieku, kā arī līdzsvaru.

SKU: 9fa1e86340b2 , , Birkas:
Ette Tete Modificējamais trijstūris Mopitri ar rampu ir unikāls spēļu laukums jebkuram bērnam, kas palīdzēs attīstīt veiklību un kustību prieku, kā arī attīstīt līdzsvaru, balstoties uz Pikleres pedagoģiju. Šī rotaļlieta nekad nekļūs garlaicīga, jo var tikt pārvērsta dažādās formās, ik reiz no jauna iepriecinot bērnu.

 

Ja nevari tikt cauri – rāpies pāri! Šī aktivitāte ļauj bērnam stiprināt fizisko attīstību, kā arī mācīties pieņemt lēmumus. Katrs kāpiens vienlaikus ir vingrinājums un puzzle. Trijstūris kāpelēšanu bērnam padara drošu un izklaidējošu.

 

Modificējamais trijstūris “Mopitri” ir unikālākais un inovatīvākais kāpšanas trijstūris pasaulē! Mainiet kāpšanas trijstūra formu katru dienu, lai bērnam nekad nekļūtu garlaicīgi! Zemāks vai stāvāks trijstūris, mājas forma vai pilnīgi plakans, vai varbūt divi mazi trīsstūri – šeit iztēlei nav robežu! Pielāgojiet grūtības pakāpi Jūsu bērna aktuālajam attīstības posmam un šī brīža spējām. Un, protams, pievienojiet kāpelējamo / slīdošo rampu vēl aizraujošākām aktivitātēm.

 

Trijstūra platums: 80 cm. Katrs segments ir 37,3 cm garš.

Rampas izmēri ir: 40 * 117 cm (platums, garums).
Tā izmēri ir atkarīgi no uzstādītās pozīcijas – augstākais iespējamais trīsstūris ir 60 cm augsts.

 

Ieteicamais vecums: no 12 mēnešiem.

Materiāls: Bērza saplāksnis (rampas un sānu dēļi – lakoti), bērza stieņi (neapstrādāti).

Apstrāde: ūdens bāzes laka.

Aktivitāšu rotaļlietas un kāpslīši ir pārbaudīti un sertificēti saskaņā ar Eiropas Savienības Saskaņoto standartu Rotaļlietu drošības noteikumiem, kas ir starptautiski atzīti (Direktīva 2009/48 / EK).

Pikleres trijstūris “Mopitri” kā funkcionāla un pārveidojoša rotaļlieta ar kustīgām daļām ir ieguvusi papildu sertifikātus:

http://eur-lex.europa.eu/legal-content/EN/TXT/?uri=CELEX:32009L0048&locale=lv

EN 71-8 Rotaļlietu drošums – 8.daļa: Aktivitātes rotaļlietas mājas lietošanai.

YouTube klipiņš salikšanai.

Visus Ette Tete produktus meklē ŠEIT.

Ražots Latvijā

Zīmols

Ette Tete

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Ette Tete Modificējamais trijstūris Mopitri ar rampu”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *