Emīlijas bišu vasks Vaska lukturis Jumis 14cm

10.90 Nodokļi iekļauti cenā

Ienes dzīvo uguni telpā vai dārzā ar vaska lukturi. Tas radīs omulību un siltuma sajūtu, rāmi izstarojot gaismu. Tā ir mājas pavarda simbols. 

Dzīvā uguns asociējas ar seniem laikiem, kad no uguns bija atkarīga izdzīvošana. Senos laikos ugunij paklanījās, ar uguni attīrīja, karoja, ugunij atdeva aizgājējus, uz uguns gatavoja ēdienu, ar uguni apsildīja mājokļus. Dzīvā uguns cilvēkus ir piesaistījusi visos laikos. Arī mūsdienās cilvēki atzīst, ka ugunij piemīt gandrīz vai burvju spēks, pie uguns pulcējas draugi un ģimenes, uguns palīdz atslēgties no ārpasaules kņadas, sniedz mierinājumu un patvērumu.

Jumis ir zemes un tās auglības simbols. Šī zīme nes enerģiju, pārpilnību un atbild par materiālo vērtību sargāšanu un vairošanu. Jumis ir auglības un saticības dievs. Tā kā dzīvība sākas no pāra, tad Jumja simboli satur divu vienādu elementu pāri. To veido divas krusteniskas labības vārpas vai divu pretīm/blakus stāvošu zirgu galvas. Jumja zīmi bieži veidoja saimes ēku jumta spāru galos, lai saimei būtu pārticība un saticība.

Komplektā: lukturis kartona kārbā, ietīts zīdpapīrā, tējas svece un tās korķa pamatne.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emīlijas bišu vasks Vaska lukturis Jumis 14cm”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *