Emīlijas bišu vasks Vaska lukturis Dieva zīme 14cm

10.90 Nodokļi iekļauti cenā

Ienes dzīvo uguni telpā vai dārzā ar vaska lukturi. Tas radīs omulību un siltuma sajūtu, rāmi izstarojot gaismu. Tā ir mājas pavarda simbols. 

Dzīvā uguns asociējas ar seniem laikiem, kad no uguns bija atkarīga izdzīvošana. Senos laikos ugunij paklanījās, ar uguni attīrīja, karoja, ugunij atdeva aizgājējus, uz uguns gatavoja ēdienu, ar uguni apsildīja mājokļus. Dzīvā uguns cilvēkus ir piesaistījusi visos laikos. Arī mūsdienās cilvēki atzīst, ka ugunij piemīt gandrīz vai burvju spēks, pie uguns pulcējas draugi un ģimenes, uguns palīdz atslēgties no ārpasaules kņadas, sniedz mierinājumu un patvērumu.

Dieva zīme veicina saikni ar augstākajiem spēkiem un garīgo sargātāju. Šī simbola klātesamība cilvēkos rosina plašāku sevis un pasaules izziņu, kā arī atver gaismas un enerģijas avotu. Dievs simbolizē debesis. Viņš ir visa radītājs, kārtības uzturētājs – viss pasaulē notiek pēc viņa gribas. Dievs cilvēkiem dod svētību, palīdz viņiem, soda par pārkāpumiem. Pēc nāves cilvēks dosies pie Dieva. Dievu simbolizē trijstūris. Tā kā Dievs atrodas debesīs, tad trijstūra virsotne norāda viņa atrašanās vietu – debesis.

Komplektā: lukturis kartona kārbā, ietīts zīdpapīrā, tējas svece un tās korķa pamatne.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Emīlijas bišu vasks Vaska lukturis Dieva zīme 14cm”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *