DIP DAP Bērnu skrejritenis / velosipēds 3 – 5 gadi – ar pelēku sēdeklīti

61.85 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Dip Dap

Skrejritenis / velosipēds DIP DAP – pirmais līdzsvara ritenis Tava bērna attīstībai, koordinācijai.

Vai vēlies savam bērnam aktīvu, jautru, ikdienu, pārvietojoties uz līdzsvara divriteņa? Bērnu skrejritenis DIP DAP – pielāgots bērniem vecumā no 3 gadiem.

  • Divritenim DIP DAP ir pumpējamas, 12 collu riepas ar melniem diskiem.
  • Ritenis ir izgatavots no koka –  bērza saplākšņa , kura virsma ir apstrādāta ar videi un bērniem draudzīgu materiālu – linsēklu eļļu.
  • Unikālais stūres savienojums pasargā no bērna pirkstu traumēšanas un ierobežotais stūres pagriešanas leņķis nodrošina papildus stabilitāti un drošumu.
  • Stūre ar gumijas rokturiem.
  • Sēdeklītis ir pielāgojams jūsu bērna augumam ar maināmu augstumu no 35cm – 43cm (no zemes).
  • Skrejriteņa cenā iekļauts arī sēdeklītis. Lūdzu, pievienotajā izvēlnē izvēlieties vajadzīgo krāsu.
  • Skrejritenis attīsta līdzsvara sajūtu un koordināciju, kā arī bērnu sagatavo braukšanai ar pedāļu divriteni. Drošs veids kā apmācīt mazu bērnu braukt ar divriteni.
  • Var lietot kā iekštelpās tā arī ārā.

Lūdzu ņemiet vērā, ka toņi un tekstūra vienam un tam pašam koka produktam pēc apstrādes var atšķirties. Bildes ir informatīvas: saņemot produktu tas varētu būt mazliet gaišāks vai tumšāks nekā bildē redzams.

Bērnu skrejritenis DIP DAP ir iepakots kartona kastē. Kastē ir visas nepieciešamās detaļas skrejriteņa salikšanai. Ir pievienota salikšanas un lietošanas instrukcija. Šajā gadījumā skrejritenis tiek sūtīts caur pakomātu.

Drošības norādījumi, kas attiecas uz bērnu skrejriteņa DIP DAP lietošanu!

Neizmantot satiksmē! Lūdzu ņemiet vērā, ka skrejriteni var izmantot tikai piemērotos spēļu laukumos vai drošā teritorijā. Lūdzu atcerieties, ka skrejritenis ir rotaļlieta un tas nav domāts lietošanai uz publiskiem ceļiem vai tuvu auto satiksmei.

Domājot par bērna drošību – lietojot skrejriteni DIP DAP, izmantojiet aizsargaprīkojumu. Bērnam jānēsā slēgti apavi, kā arī jālieto riteņbraucēju ķivere.

Ventiļu micītēm jābūt stingri nostiprinātām un nepieejamām bērniem.

Skrejriteni nevajadzētu lietot kāpņu, stāvu nogāžu, peldbaseinu un citu ūdenstilpņu tuvumā.

Ražojot šo bērnu koka skrejriteni tika ievēroti Eiropas rotaļlietu standarti. Ja bērns ar skrejriteni rotaļājas saskaņā ar instrukcijām, traumēšanās risks ir ļoti zems. Jebkurā gadījumā bērna raksturs un to dabīgā tieksme atrasties nepārtrauktā kustībā var izraisīt neparedzamas situācijas un briesmas, par kurām ražotājs nevar uzņemties atbildību. Tāpēc, pirms bērns sāk lietot šo DIP DAP skrejriteni, pieaugušajam ir jāinstruē, kā pareizi lietot skrejriteni. Vecākiem ir jāuzrauga bērni un jānovērš bērniem draudošās briesmas, lietojot skrejriteni.

Visus DIP DAP skrejriteņus / velosipēdus skaties šeit.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DIP DAP Bērnu skrejritenis / velosipēds 3 – 5 gadi – ar pelēku sēdeklīti”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *