DIP DAP Bērnu skrejritenis / velosipēds Mocīts no 3-5gadiem – ar zaļu sēdeklīti

69.00 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Dip Dap

Bērnu skrejritenim DIP DAP Mocītis ir izstrādāts rāmis ar mocīša aprisēm. Stūre papildināta ar papildus aizsargiem. Piemērots no 3-5gadiem.

Vai vēlies savam bērnam aktīvu, jautru, ikdienu, pārvietojoties uz līdzsvara divriteņa? Bērnu skrejritenis DIP DAP “Mocītis” ir netikai izstrādāts rāmis ar mocīša aprisēm, bet arī stūre ir papildināta ar papildus aizsargiem, kas papildus sargās bērnu no roku iespējamās traumēšanās.

Lūdzu ņemiet vērā, ka toņi un tekstūra vienam un tam pašam koka produktam pēc apstrādes var atšķirties. Bildes ir informatīvas: saņemot produktu tas varētu būt mazliet gaišāks vai tumšāks nekā bildē redzams.

Skrejritenis DIP DAP ir iepakots kartona kastē. Kastē ir visas nepieciešamās detaļas skrejriteņa salikšanai. Ir pievienota salikšanas un lietošanas instrukcija. Šajā gadījumā skrejritenis tiek sūtīts caur pakomātu.

Drošības norādījumi, kas attiecas uz bērnu skrejriteņa DIP DAP lietošanu!

Neizmantot satiksmē! Lūdzu ņemiet vērā, ka skrejriteni var izmantot tikai piemērotos spēļu laukumos vai drošā teritorijā. Lūdzu atcerieties, ka skrejritenis ir rotaļlieta un tas nav domāts lietošanai uz publiskiem ceļiem vai tuvu auto satiksmei.

Domājot par bērna drošību – lietojot skrejriteni DIP DAP, izmantojiet aizsargaprīkojumu. Bērnam jānēsā slēgti apavi, kā arī jālieto riteņbraucēju ķivere.

Ventiļu micītēm jābūt stingri nostiprinātām un nepieejamām bērniem.

Skrejriteni nevajadzētu lietot kāpņu, stāvu nogāžu, peldbaseinu un citu ūdenstilpņu tuvumā.

Ražojot šo bērnu koka skrejriteni tika ievēroti Eiropas rotaļlietu standarti. Ja bērns ar skrejriteni rotaļājas saskaņā ar instrukcijām, traumēšanās risks ir ļoti zems. Jebkurā gadījumā bērna raksturs un to dabīgā tieksme atrasties nepārtrauktā kustībā var izraisīt neparedzamas situācijas un briesmas, par kurām ražotājs nevar uzņemties atbildību. Tāpēc, pirms bērns sāk lietot šo skrejriteni DIP DAP, pieaugušajam ir jāinstruē, kā pareizi lietot skrejriteni. Vecākiem ir jāuzrauga bērni un jānovērš bērniem draudošās briesmas, lietojot skrejriteni.

Sēdeklīša krāsa

Pelēka, Sarkana, Zaļa, Zila

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “DIP DAP Bērnu skrejritenis / velosipēds Mocīts no 3-5gadiem – ar zaļu sēdeklīti”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *