Coslys zobu pasta ar ogli 100g

4.95 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Coslys

Coslys zobu pasta ar ogli nomierina smaganas tīrīšanas laikā un stiprina tās.

Noliktavā 1 prece/-es

Coslys zobu pasta ar ogli nomierina smaganas tīrīšanas laikā un stiprina tās. Zobu pastas sastāvā ir daudz vērtīgu dabisko minerālvielu, kas spēcina zobu emalju un aizsargā to.

Par zobu baltumu arī gādā ogle, savukārt svaigu elpu nodrošina piparmētra. Nesatur mākslīgas krāsvielas, SLS, fluorīdu un titāna dioksīdu. Sertificēta dabīgā kosmētika.

Balti un kopti zobi ar Coslys zobu pastu ar ogli! Ogle maigi pulē zobus tos viegli baltinot, kā arī apgādā tos ar vērtīgām minerālvielām.

Pateicoties sārmainam pH un sastāvam, kas dabiski bagāts minerālvielām, šī ekoloģiskā zobu pasta spēcina emalju, sargā no skābju kaitīgās ietekmes. Alveja un piparmētru eļļa uztur elpas svaigumu.

Coslys zobu pastas ar ogli 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 11% sastāvdaļu – bioloģiskas.

Kā lietot?

Nelielu daudzumu Coslys zobu pastas ar ogli uzspied uz zobu birstes. Tīrot ārējo zobu virsmu, novieto zobu birsti 45 grādu leņķī pret smaganu līniju.

Ar maigām, apļveida kustībām virzi zobu birsti uz priekšu un atpakaļ pret zobiem un smaganām. Izmantojot tās pašas kustības, tīri zobu kožamvirsmas un zobu iekšējās virsmas. Tīrot zobus nepiemirsti notīrīt arī mēli, lai padarītu elpu svaigu.

Dienas laikā un pārbraucienos, kad nav laika zobu tīrīšanai, lieto Coslys elpas atsvaidzinātāju ar bio piparmētru. Coslys zobu pasta ar ogli nav paredzēta bērniem zem 7gadu vecuma.

Visus Coslys produktus meklē ŠEIT.

Zīmols

Coslys

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Coslys zobu pasta ar ogli 100g”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *