Coslys ķermeņa un matu šampūns vīriešiem 200ml

8.15 Nodokļi iekļauti cenā

Brand:

  • Coslys

Ekonomiskais šampūns ir divi vienā – attīra gan matus, gan ķermeni. Formula nesatur ziepes. Visām sastāvdaļām ir dabīga izcelsme un arī aromāts ir 100% dabīgs.

Coslys Homme Bio ķermeņa un matu šampūns vīriešiem ar vetīveru, kam piemīt smags, spēcīgs meža-zemes aromāts. Ekonomiskais šampūns ir divi vienā – maigi attīra gan matus, gan ķermeni.

Tas uztur svaigumu, tonusu un enerģiju visas dienas garumā! Saudzējošā formula ar fizioloģisku pH nesatur ziepes. Visām sastāvdaļām ir dabīga izcelsme un arī aromāts ir 100% dabīgs. Sertificēta dabīgā kosmētika.

Coslys Homme Bio ķermeņa un matu šampūns vīriešiem izstrādāts, lai ikdienā bez lieka laika patēriņa vienlaicīgi koptu gan matus, gan ķermeni. Sastāvā esošajam vīgriežu ziedūdenim ir ādu remdējoša iedarbība, savukārt dižskābarža pumpuru ekstrakts nodrošina stimulējošu iedarbību uz matu folikulu un veicina matu augšanu.

Vetīvers apveltīts ar patiesi rūgtenu vīrišķīgu aromātu un nu iepildīta Coslys Homme Bio ķermeņa un matu šampūna vīriešiem tūbiņā. Coslys Homme Bio ķermeņa un matu šampūna vīriešiem sastāvā 99% sastāvdaļu ir dabīgas izcelsmes; 10,03% sastāvdaļu – organiskas. Nesatur SLS.

Kā lietot?

Lieto Coslys Homme Bio ķermeņa un matu šampūnu uz samitrinātas ķermeņa, galvas ādas un izbaudi atsvaidzinošās putas. Pēc mazgāšanās rūpīgi noskalo ķermeni, kārtīgi izskalo matus.

Visus Coslys produktus meklē ŠEIT.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Coslys ķermeņa un matu šampūns vīriešiem 200ml”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *